Kontakt

Har du frågor angående vårt företag och våra rutiner? Eller vill du diskutera ett projekt? Tveka inte att kontakta oss!

Peter Ståhl
CEO/Quality/Env
+46 370 37 56 62
peter.stahl@geji.se
Susanne Joelsson
Key Account Manager
+46 370 37 56 66
susanne.joelsson@geji.se
Samuel Bervebrink
Technical sales/Industrialization
+46 370 37 56 64
samuel.bervebrink@geji.se
Stefan Krantz
Project Manager/Industrialization
+46 370 37 56 71
stefan.krantz@geji.se
Jeanette Antonsson
Production Manager
+46 370 37 56 86
jeanette.antonsson@geji.se
Monica Holm
Finance
+46 370 37 56 61
monica.holm@geji.se
Order
+46 370 37 56 80
order@geji.se